Відділ освіти Оріхівської РДА

Середа, 13.11.2019, 20:59
Доброго дня Гость | RSS
Меню сайту
Національно-патріотичне виховання


Зворотній зв'язок
Ім`я *:
E-mail *:
Текст *:

Наше опитування
До якої категорії Ви відноситесь?
Всего ответов: 728
Архів новин

У К Р А Ї Н А
ОРІХІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
Н А К А З

15.03.2012                                                                                                   № 74-о

Про затвердження Інструкції
з діловодства у відділі освіти
Оріхівської районної державної
адміністрації Запорізької області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» (далі – Типова інструкція), на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 23.01 2012 № 32 «Про розробку Інструкції з діловодства в Оріхівській райдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади», з метою удосконалення документування управлінської інформації та організації роботи з документами в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити погоджену архівним відділом райдержадміністрації Інструкцію з діловодства у відділі освіти Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області (далі – Інструкція з діловодства), що додається.
2. Завідувачу РМК відділу освіти Дяченко С.М. до 19.03.2012 довести вимоги Інструкції з діловодства до працівників апарату та структурних підрозділів відділу освіти райдержадміністрації.
3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ відділу освіти від 12.05.2008 № 13 «Про порядок ведення загального діловодства у відділі освіти».
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти
райдержадміністрації                                                                                           М.Д. Самойлик


 


 


ІНСТРУКЦІЯ
з діловодства у відділі освіти
Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області

I. Загальні положення

1. Ця Інструкція встановлює загальні положення щодо функціонування структурних підрозділів з діловодства у відділі освіти Оріхівської районної державної адміністрації Запорізькій області (далі – відділ освіти), вимоги до документування управлінської інформації та організації роботи з документами у відділі освіти незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, яка міститься в документах, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням.

2. Порядок організації електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису, роботи з електронними документами в діловодстві установи, здійснення діловодства стосовно документів, що містять інформацію з обмеженим доступом, здійснення діловодства за зверненнями громадян, запитами на інформацію визначаються окремими нормативно-правовими актами.

3. Відділ освіти організовує діловодство на підставі власної Інструкції з діловодства, розробленої на підставі Типової інструкції з діловодства, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1242, а також регламентів та національних стандартів на організаційно-розпорядчу документацію (далі - регламенти та національні стандарти).

4. Відповідальність за організацію діловодства у відділі освіти несе начальник відділу освіти.
За зміст, якість підготовки та оформлення на належному рівні документів, що розробляються на виконання завдань, визначених у розпорядчих документах та дорученнях голів Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області (далі – райдержадміністрація), Оріхівської районної ради Запорізької області (далі – районна рада), начальника управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації (далі – управління освіти і науки), а також відповідей на запити обласних територіальних органів виконавчаї влади, погодження проектів нормативно-правових актів відповідають працівники відділу освіти згідно з розподілом функціональних обов'язків.
За зміст, якість підготовки та оформлення на належному рівні інших документів, а також організацію діловодства та зберігання документів у структурних підрозділах установи відповідають їх керівники.

5. Організація діловодства у відділі освіти покладається на спеціально призначену особу (далі – особа, відповідальна за організацію діловодства). ... завантажити весь документ
 

Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук
Друзі сайту
Сайти закладів освіти
Сайти відділів освіти
Відділ освіти Оріхівської РДА © 2009 - 2019Сайт створено у системі uCoz;